12.09.2015 в 11:19
368

В п’ятницю команда 'Кривбас' провела відкрите тренування

В п’ятницю команда „Кривбас” провела відкрите тренування, а перед цим відбулась прес-конференція із представниками засобів масової інформації за участі голови громадського об’єднання Сергія Дубінського, тренера Сергія Мазура та віце-капітана команди Олександра Ісакова.
Цей захід викликав неабиякий ажіотаж як серед місцевих представників ЗМІ, тому сьогодні очікуйте репортажі та звіти про проведений захід на телевизійних каналах „Рудана” та „Первый городской”, на сайтах „0564”, „Перший Криворізький”, "Спортивне Криворіжжя" та інших. Зокрема, на цей час вже з’явились перші фотографії на сторінці Медіа-КР у Фейсбуці за адресою https://www.facebook.com/media.kr.main
С. Дубінський розповів про меу створення громадського об’єднання, а саме сприяння розвитку футболу у місті та повернення „Кривбасу” до професійного футболу. При цьому в умовах сьогодення, на думку засновників ГО, не можна покладатись на когось, хто прийде і надасть кошти, а треба всім об’єднуватись заради цього. Яскравим прикладом залежності клубу від однієї особи було якраз зникнення ФК „Кривбас” із футбольної карти та сьогоднішні проблеми „Металургу” Запоріжжя, і протилежним позитивним прикладом виникнення клубу саме як громадської організації є рівненський „Верес”.
Фактично власниками клубу мають стати самі криворіжці шляхом членства у громадській організації та активної участі у її діяльності.
На цей час ГО тільки починає свій шлях, при цьому , якщо в зборах засновників брало участь 8 криворіжців, то на цей час в ГО входить вже кілька десятків. Однак за мету для повернення „Кривбасу” до професійного футболу засновники ГО ставлять участь в ній тисяч криворіжців.
С. Мазур звернув свою увагу на те, що склад команди на цей час базується на вихованцях СДЮШОР „Кривбас-84”. Звісно 17-18 річним хлопцям важко на цей час протистояти у фізичному плані дорослим гравцям суперників навіть на рівні чемпіоната області. Зокрема, в складі майбутнього суперника ще минулого року грали колишні гравці професійного „Кривбасу” Олег Головань та Микола Збарах, які можливо, також вийдуть на газон „Спартаку”. Однак головною метою ГО „Кривбас має бути” є сворення структури клубу, що відповідає професійному рівню та заявка на настйпний рік до 2 ліги чемпіонату Україні з футболу. Тому на цей час найголовнішим є не результат, а ставлення хлопців до гри та рівень підтримки команди у місті, в тому числі на трибунах стадіону.
О. Ісаков повідомив про настрій хлопців на тренувальний процес в цілому та найближчу гру окремо, віру в майбутнє команди. Яскравим прикладом для них є вихованець СДЮШОР „Кривбас-84” Д. Мирошниченко, який на цей час захищає кольори львівських „Карпат” та є гравцем молодіжної збірної України.
Основним висновком прес-конференції є той факт, що наразі тільки починається будівництво команди та клубу і анонсується не вже готова структура, яка вже готова до участі у професійних змаганнях, а початок процесу її створення. Тому будь-хто може долучитись до історії нової появи „Кривбасу” на професійному рівні. Приєднуйтесь, Разом в нас все вийде...
Автор/Источник: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1823261907900296&id=1812009169025570

Комментарии

Подписывайтесь на новости
Реклама
0
Статистика
Яндекс.Метрика Индекс цитирования