409

«Альфа і Омега» (Дніпропетровськ) - «Кривбас» 4:3

18 жовтня. Неділя. 16:00. Дніпропетровськ. Стадіон "Монтажник".

Голи: Журавський, Клушин, Помазков.

Криворізький "Кривбас" зіграв свій черговий матч у Суперлізі Дніпропетровської області. На цій грі наших футболістів підтримало приблизно 60 фанів, які пробили виїзд у Дніпропетровськ.

Початок зустрічі видався досить жвавим і обидва колективи доволі швидко бігали в атаку. Першими відзначились кривбасівці - Євген Журавський після подачі зі штрафного від Антона Клушина виявився найспритнішим та відкрив рахунок в матчі. Після цього до середини першої половини гри господарі забили двічі поспіль. Але криворізька молодь ще до перерви відновила статус-кво. Швидка контратака гостей під занавіс тайму завершилась прострілом з правого флангу і Антон Клушин пробив чітко під поперечку воріт "Альфи і Омеги" - 2:2.

У другій половині гри команди продовжували створювати безліч моментів. Ближче до середини тайму гравець господарів пробіг лівим флангом і вирішив подати, а м'яч по-зрадницьки зрізався і залетів у дальній кут воріт "Кривбасу". Криворіжці не впали духом та побігли відіграватися. Хвилин через 10 їм це вдалося - після подачі з кутового допустив помилку голкіпер дніпрян і круглий потрапив до Антона Клушина, який відпасував на Максима Помазкова. Останній забивав вже у порожні ворота - 3:3. Рівна гра продовжувалась і далі - шанси на забитий м'яч мали обидві сторони. Але хвилин за сім до кінця матчу господарі знову вийшли вперед - простріл з флангу результативно замкнув на дальній стійці футболіст суперників. Після цього "Альфа і Омега" забила ще раз, але арбітр скасував цей м'яч. На жаль, нашим гравцям не вдалося за останні хвилини створити щось небезпечне біля воріт дніпропетровського клубу.

Поразка 4:3 ніяк не дає якогось негативу - молоді хлопці "Кривбасу" набираються досвіду і загартовують свій футбольний характер. І саме завдяки таким іграм можна зростати як професіональний футболіст.

Віримо! Тільки Кривбас, тільки перемога!