19.03.2016 в 10:24
332

Товариська зустріч. «Інгулець» (Петрово) - «Кривбас» 1:0 (0:0)

Криворізький «Кривбас» провів черговий спаринг проти іменитого суперника, а саме проти друголігового «Інгульця» з Петрово. У складі нашої команди слід виділити голкіпера Олександра Антоненка і півзахисника Максима Грама. Інші позиції Сергій Мазур довірив криворізькій молоді.

Перший тайм пройшов за переваги інгульчан, проте кривбасівці досить вміло і тактично грамотно захищалися. Суперники мали кілька нагод, проте змарнували їх. До перерви глядачі забитих голів так і не побачили.

На другу половину поєдинка за ініціативи президента «Інгульця» був змінений головний арбітр зустрічі. «Новий» рефері зарахував м'яч футболіста з Петрово, хоча були сумніви з приводу офсайду в цьому епізоді. Щоб відігратися «Кривбас» мав кілька моментів, проте вони не були занадто небезпечними.

Підсумковий результат 1:0 на користь «Інгульця» дає багато інформації для тренерів «Кривбасу», адже команда непогано зіграла під час захисту своїх воріт, але в нападі створити гольових ситуацій майже не змогла.
Автор/Источник: Прес-служба ФК «Кривбас»