26.07.2016 в 13:56
306

У Кривому Розі пройде матч пам'яті Юрія Распутіна між зірками та теперішнім складом «Кривбасу»

11 серпня 2016 року в Кривому Розі відбудеться матч пам'яті Распутіна Юрія Володимировича – прес-аташе клубу протягом останніх 20 років.

Юра був людиною, яка всім серцем любила футбол, "ходячою енциклопедією" за словами Валентина Платонова та людиною, для якого, цитуючи Миколу Ушакова, "Кривбас" був не просто улюбленою командою, а чим-то схожим на релігію для істинно віруючих людей.

На жаль, Юрій Распутін трагічно загинув у листопаді 2013 року та не дожив до поверення "Кривбасу" на футбольні поля. Однак, впевнені, він був би рушійною силою боротьби за повернення клубу до професійного футболу.

Саме 11 серпня – День народження Юрія Распутіна. Мабуть, символічно, що поєдинком його памяті "Кривбас" завершить підготовку до другого кола обласного чемпіонату. Сподіваємось, що матч криворізької молоді із зірками "Кривбасу" минулих років не тільки надасть неоцінений досвід теперішнім кривбасівцям, але й підштовхне юних футболістів до виходу на новий рівень гри та поверенння до професійного футболу.

У складі команди "Зірок Кривбасу" попередню згоду виступити надали:

Атаманчук Орест, Бакланов Вячеслав, Бокарєв Олександр, Бондар Олексій, Гарманюк Альберт, Грановський Олександр, Грінь Володимир, Громов Віктор, Дорошенко Ігор, Дирявка Сергій, Зотов Олександр, Козенко Денис, Купцов Андрій, Матвеєв Олександр, Пантілов Віталій, Полунін Андрій, Пономаренко Володимир, Походзило Сергій, Приходько Геннадій, Семеренко Олександр, Софілканич Валерій, Толкач Олександр, Штанько Артем, Ушаков Микола, Чайка Олег, Чудак Олег, Шевченко Олександр, Шумейко Віталій, Яременко Олександр.

Перший удар у матчі має виконати легендарний капітан "Кривбасу" Гладкіх Василій Іванович.

Чекайте на нашому сайті ряд матеріалів, присвячених цьому матчу, інтерв'ю із "Зірками Кривбасу", спогади про Юрія Распутіна і, звісно, новини команди, яка саме сьогодні вийшла із відпустки.

Отже, запрошуємо Вас 11 серпня на стадіон "Спартак". Матч розпочнеться о 18:30, а за годину до цього Ви можете потрапити на трибуни, щоб побачити та поспілкуватись із зірками минулих років. Вхід на матч безкоштовний.
Автор/Источник: Прес-служба ФК «Кривбас»

Комментарии

Подписывайтесь на новости
Реклама
0
Статистика
Яндекс.Метрика Индекс цитирования