27.07.2016 в 14:49
372

«Кривбас» вийшов з відпустки

25 липня на стадіоні «Спартак» кривбасівці зібрались вперше після трьохтижневої паузи в іграх Чемпіонату Дніпропетровщини.

На першому занятті були присутніми 18 футболістів. Вони займалися виключно фізичною підготовкою – бігали навколо поля, робили вправи та відновлювались. Перший тиждень команда проходитиме стартовий цикл планової підготовки перед поновленням виступів клубу в офіційних матчах. Спочатку Сергій Мазур зробить акцент на силові дії хлопців, а вже потім молодь почне ігрові заняття. Перший тиждень «Кривбас» тренуватиметься на штучному газоні академії ФК «Шахтар», щоб не задіювати газон «Спартака», який проходить відновлення.

Вже наступного дня до основного складу криворізького колективу приєдналось кілька потенційних новачків, а загальна кількість гравців зросла до 23. Тренерський склад робитиме поступові навантаження для футболістів, щоб ретельно підійти до другого кола змагань в першості області. Для цього у молодих кривбасівців є три тижні, адже перший матч другої половини сезону запланований на 13 серпня. У цей день «Кривбас» має зустрітися з «ВПК-Агро» на власному полі.
Автор/Источник: Прес-служба ФК «Кривбас»

Комментарии

Подписывайтесь на новости
Реклама
0
Статистика
Яндекс.Метрика Индекс цитирования