11.10.2015 в 17:23
341

Післямова С. Мазур: «Я незадоволений нічийним результатом»

- Сергій Миколайович, які Ваші враження від проведеної гри?

В першу чергу подобається самовіддача гравців, майстерність прийде.Сьогодні грали з командою, що займає друге місце в турнірній таблиці. І я Вам скажу, якщо до гри нічию я вважав би за успіх при відповідному ставленні наших гравців до гри, то зараз результатом гри я вже незадоволений,

- Сьогодні, особливо на початку гри, у ФК "Скорук" виходили добре флангові атаки.

Так, нажаль, сьогодні знову у нас випали крайні захисники. Вже другу поспіль домашню гру вони допускають ті самі помилки. В наступній грі будемо щось змінювати в цьому плані. Може, вийде хтось інший, може трохи змінимо тактику. Час до середи є, щось вирішимо.

- Чому був замінений О. Ісаков, який виділявся грою в центрі поля?

Це яскравий приклад навіть перебільшеної самовіддачі хлопців. На минулу гру, Саша вийшов із температурою і нікому нічого про це не казав. Сьогодні я перед грою окремо перевірив його стан здоров'я. Здаться, все було нормально, але після перерви, коли побачив, що він трохи втомився, я вирішив не ризикувати і провести заміну.

- Нажаль, хлопці не утримали переможний рахунок. внаслідок чого це сталось?

по-перше, слід віддати належне супернику. В складі "Скорука" грають більш дорослі, досвідчені хлопці, які непогано комбінують, мають певний рівень майстерності. А до цього сьогодні також додалось більше чоловічого футболу, із провокуванням гравців суперника, неоднозначними рішеннями судді. Мабуть, все це сказалось в комплексі. Вважаю, така гра буде гарним уроком для 17-18 річних хлопців. Психологія наших гравців ще не нормалізувалась, їх провокують суперники, а молодь ведеться на це. Крім того, нажаль суддя сьогодні просто зламав гру.

- Дякую за інтервь'ю, сподіваюсь, вже в найближчій грі ми побачемо роботу над помилками?

Прогрес від гри до гри є, команда в цілому прогресує. Вони повірили, що можуть звернуть гори і це роблять. Тому, сподіваюсь, команда буде далі радувати своїх вболівальників грою і результатом. Також хотілось би висловити величезну подяку всім вболівальникам. І ультрас, І звичайним глядачам, яких з кожною грою стає все більше на трибунах та своєю енергетикою вони дуже допомагають команді. Ми чекаємо криворіжців на іграх нашої команди. Доречі наступну гру "Кривбас" проведе вдома вже в найближчий вихідний - 14 жовтня 2015 року. О 15.00 на тому ж стадіоні "Спартак" ми прийматимемо ФК "Петриківка". Приходьте на ігри. Ваша підтримка важлива для команди.
Автор/Источник: vk.com/fc_krivbass

Комментарии

Подписывайтесь на новости
Реклама
0
Статистика
Яндекс.Метрика Индекс цитирования