19.08.2016 в 08:59
348

«Лозуватка» - «Кривбасс». Анонс

Наступним суперником нашої команди є один із лідерів футболу не тільки Криворіжжя, але й всього Дніпровського регіону.
ФК «Лозуватка» з’явився на футбольній карті порівняно нещодавно - в 2011 році. Ось як розповів про появу команди її президент – Рябикін Григорій Іванович в інтерв’ю українському сайту «УА-Футбол»: «Начиналось все в 2011 году, когда я начал заниматься бизнесом в Лозоватке. Поддерживать местную команду меня убедил сельский председатель Лозоватки Виктор Арефьев, большой поклонник футбола. В молодости я играл на любительском уровне, поэтому на эту предложения согласился. Приобрели форму, мячи. Меня радует прогресс нашей команды. К чемпионству мы шли постепенно - шаг за шагом. В прошлом году после выигрыша Кубка Днепропетровской области я понял, что команда переросла уровень чемпионата города. Усилили состав лучшими криворожскими футболистами и заявились в областную Суперлигу, в которой выступает много добротных команд. В этом году «Лозоватка» защитила титул обладателя Кубка Днепропетровщины, а еще дважды стала чемпионом. У нас замечательная команда, которая уже 4 сезона играет практически одним и тем же составом. Вижу, что в составе «Лозоватки» есть талантливые футболисты. Кто-то из ребят заканчивал школу «Горняка», кто-то пришел в команду по уличному футболу. По моему мнению, мы можем спокойно играть во второй лиге, если бы еще усилились, то были бы в середине таблицы. Приятно, что футболисты «Лозоватки» попали в поле зрения профессиональных клубов. Один из наших игроков близок к заключению сделки по Стрыйской «Скалой». Хочется попробовать свои силы в любительском чемпионате Украины. Участие в чемпионате страны требует больших финансовых возможностей, поэтому пока работаем в этом направлении. Ведутся переговоры по привлечению в клуб других предпринимателей».

Саме любов до футболу як засновника клубу, так і людей, що знаходяться поруч із ним, але правильно розставлені акценти в розвитку команди привели цю команду до найвищих місць в обласному футболі. Так, вже в 2014 році вони стали володарями Кубку Дніпропетровської області, а в 2015 – чемпіонами. Головним тренером команди з моменту її підйому є Валентин Платонов, якого, сподіваємось, нашим читачам, представляти не треба. Доречі, Валентин люб’язно погодився надати інтерв’ю нашому сайті і вже на цьому тижні чекайте розповідь про стан справ у команді та підготовки до суботньої гри.
В складі команди виступають також гравці, прізвища яких відомі вболівальникам «Кривбасу».
Так, в центрі захисту виступає Віталій Шумейко, який в «бронзові» часи виступав у складі Кривбасу-2, а також має досвід виступів за команди такі команди, як «Олександрія», «Гірник», «Спартак» (Нальчик), «Торпедо» (Москва), «Хімкі», та в 2009 році став володарем Кубку Казахстану.
Повернувся до команди Вячеслав Горбаненко, який свого часу грав, крім «Кривбасу» у «Зірці», Полтаві, «Закарпатті», а також кількох білоруських командах.
Також в команді виступають Денис Козенко, Андрій Євсюков, Ілля Лозвір, Вадим Проноза, Антон Кудь, Антон Гопкало, що мають досвід гри в Кривбасі та інші вихованці криворізького футболу.
На цей час команда переживає зміну гравців. Зокрема, влітку з команди у професійний футбол перейшли Максим Грам (до ФК «Тернопіль»), Олександр Москалик («Кремінь). В той же час поповнився склад гравцями місцевих команд, зокрема з КНУ прийшов молодий нападаючий Володимир Міхненко.

В Суперлізі Дніпропетровської області ФК «Лозуватка» двічі зустрічався із «Кривбасом» та обидві зустрічі закінчились перемогою нашого суперника.
В 2015 році гра закінчилась із рахунком 2-1, а навесні 2-0. Тож, будемо сподіватись, у кривбасівців вже «виріс зуб» на своїх досвідчених суперників та ця смуга буде перервана в суботу.
Після 12 турів наш майбутній суперник займає 3 місце в турнірній таблиці і продовжує боротьбу за лідерство, яким всього із 4-очковою перевагою є ВПК-Агро.
Тож суботнє дербі, сподіваємось виявиться цікавим і надасть відповідь хто на сьогоднішній день сильніший – молодість чи досвід.
Все по теме:
Автор/Источник: ГО «Кривбас має бути»

Комментарии

Подписывайтесь на новости
Реклама
0
Статистика
Яндекс.Метрика Индекс цитирования