21.04.2016 в 10:36
239

«ВПК-Агро» (Магдалинівка) - «Кривбас» 2:0 (1:0)

20 квітня. Середа. Суперліга Дніпропетровщини. 1 тур. Дніпропетровськ. Стадіон «Молодіжний парк». 16:00. 35 глядачів.

Криворізький клуб невдало розпочав виступи у Суперлізі Дніпропетровщини. Під час всього поєдинку тривала злива, що не могло не позначитись на діях футболістів. У першому таймі точилась приблизно рівна гра, але територіальною перевагою володіли господарі. З кількох напівмоментів команда з Магдалинівки реалізувала подачу з кутового. Всі 45 хвилин на полі провів Микола Ляшенко.

Вже після перерви на газоні у складі кривбасівців з'явився Юрій Штурко, який поміняв Сергія Солов'я. Моменти біля воріт «ВПК-Агро» стали виникати ще частіше, але кривбасівці знову пропустили результативну атаку. Дуже низька реалізація гольових можливостей підвела криворізьку команду. Молоді футболісти дуже багато згаяли для того, щоб провести хоча б гол престижу. Над цим тренерському складу колективу доведеться ретельно попрацювати.
Автор/Источник: Прес-служба ФК «Кривбас»