24.04.2016 в 12:49
361

«Кривбас» поступається чемпіону серед аматорів

«Кривбас» програв перший поєдинок в аматорському чемпіонаті країни.

23 квітня. Субота. Чемпіонат України серед аматорів. 2 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спартак». 17:00. 1800 глядачів.

«Кривбас» - «Балкани» (Зоря, Одеська область) 0:1 (0:1)

Гол: Лазаренко (20)

Цей матч можна занести в історію відродження криворізького «Кривбасу». Саме поєдинок проти «Балкан» відкривав шлях кривбасівців на новому рівні - чемпіонаті країни серед аматорів. Виступ у цьому турнірі є обов'язковим, для того, щоб отримати статус професійного клубу. Команда з Одещини вважається міцним суперником, адже має серйозні амбіції на потрапляння до Другої ліги України з наступного сезону. У складі гостей є багато відомих гравців для тих вболівальників, які активно цікавляться нашим футболом.

У старті підопічних Сергія Мазура варто відзначити появу знакових фігур - Юрія Штурка і Тараса Стретовича. Саме навколо них і будувалися наступи команди на володіння зорянського колективу. Чемпіонат України серед аматорів у Кривому Розі відкрився з вітального слова ветерану «Кривбасу» - Василя Гладких та виконання гімну України.

Криворіжці на початку заволоділи територіальною перевагою, а «Балкани» не поспішали лізти в атаку. Кілька небезпечних загострень з боку футболістів Кривого Рогу не принесли дивідендів, а на 20 хвилині гості реалізували вже перший свій акцентований вихід з оборони. Простріл з правого флангу вдало замкнув Едуард Лазаренко.

Пропущений гол дещо засмутив кривбасівців, але аж ніяк не зупинив їх бажання бігти вперед та боротися на кожному клаптику поля. Слід відзначити, що футболісти не жаліли один одного. Чоловіча жорстка і справжня гра, якої дуже не вистачає в еліті українського футболу. Але дії спортсменів не переходили межі жорстокості. Ще до перерви кілька разів врятував свою команду Андрій Жигалюк, відбивавши гострі удари суперників.

У другому таймі криворіжці агресивно розпочали, але гострих моментів біля воріт гостей не створювали. Тарас Стретович відіграв приблизно 60 хвилин, після чого був замінений тренерським складом. Відчувається, що гравець ще повністю не оговтався від важкої травми та не набрав оптимальних кондицій. Корективи від Сергія Мазура не зуміли пожвавити гру команди попереду, адже у цей час моменти створювали саме футболісти «Балкан».

Гості були зобов'язані збільшувати рахунок матчу, проте відверто вибачали наших хлопців. Трохи не вистачало гравцям фізичної підготовки - лише три дні тому вони грали на першість області й дала про себе знати деяка втома. Не вистачило у криворізького колективу сил на останній штурм воріт команди з Одещини. Більш досвідчені та майстерні гості впевнено довели справу до перемоги, хоча й з мінімальним рахунком 0:1.

Варто подякувати глядачам, що відвідали цей поєдинок. За офіційними даними на «Спартаку» зібралося 1800 прихильників криворізького клубу. Хотілося б відзначити і те, що молодь «Кривбасу» однозначно прогресує, особливо біля таких особистостей як Штурко і Стретович. У команди Сергія Мазура все ще попереду, а з такою палкою підтримкою вболівальників перемоги однозначно прийдуть.
Автор/Источник: Прес-служба ФК «Кривбас»