15.01.2017 в 12:33
161

«Кривбас» - «ЦГЗК» 2-1 Перша гра та перша перемога.

Грою із ЦГЗК "Кривбас" розпочав виступи в 2017 році. Що ж перший матч вийшов із розряду тих, про які кажуть, що гра забувається, а результат залишається.

Матч кривбасівці почали у звичному складі. У воротах місце зайняв Жигалюк. В центрі захисту - Сосєдко та Левчук. По краям - Левкович і Сіренко. В центрі півзахисту розташувались Кобилинський та Корнійко. По краям Нікулін і Атанов, і під єдиним нападаючим (Улановим) грав Аль-Азумі.

В першому таймі ініціативою володів "Кривбас", а забив "ЦГЗК". На 7 хвилині м'яч після навісу із лівого флангу несподівано для всіх залетів за шиворот Жигалюку і несподівано рахунок було відкрито.

"Кривбас" у першому таймі постійно володів ініціативою, однак моментів створив небагато. Запам'ятались удари Кобилиньского та Аль-Азумі, однак впевнено діяв воротар "ЦГЗК".

По-перерві тренери "Кривбасу" провели кілька замін. Зокрема, на поле вийшли Швед та Соловей. Однак малюнок гри практично не змінився. Якість гри не задовольняла С.Мазура та С. Воробья, які у другому таймі зробили одразу дві обратні заміни.

І все таки тренерам вдалось встряхнути свою команду. приблизно за 10 хвилин до кінця після подачі Нікуліна зі штрафного у карному майданчику м'яч отримав Аль-Азумі і з 12 метрів пробив точно повз воротаря.

А вже на доданих до 2 тайму хвилинах ця ж звязка принесла перемога "Крвибасу". Навіс Нікуліна з правого флангу зі штрафного Аль-Азумі замкнув головою.

Гравці "ЦЗГК" почали апелювати до судді щодо переграного часу, однак ці претензії були необгрунтованими. Тим більше, що в другому таймі майже кожне введення м'яча у гру "цгоківцями" перетворювалось у невеличкий спектакль.

Що ж гра "Кривбасу" залишила по собі двояке враження. Приємно відзначити неординарність при розіграші штрафних. Однак загальний малюнок гри однозначно неможна заносити в плюс. Одночасно, якщо минулого року при цікавій грі "Кривбас" неодноразово залишався без очок, в першій грі 2017 року сталось навпаки - посередня гра принесла 3 очки. Будемо сподіватись, що у наступних зустрічах гравці будуть радувати своїх вболівальників не тільки результатом, але й грою....

Статистичні дані будуть надані пізніше.
Автор/Источник: fc-kryvbas.com.ua

Комментарии

Подписывайтесь на новости
Реклама
0
Статистика
Яндекс.Метрика Индекс цитирования