20.01.2017 в 23:33
205

Зимовий турнір. Тур 5 АНОНС

Зимовий турнір набирає обертів і у цьому турі можуть визначитись лідери своїх груп. Звертаємо увагу вболівальників, що на цих вихідних матчі відбудуться тільки на УТБ «Гірник» (м. Кривий Ріг, вул. Світлогорька)

У групі Новікова має відбутись тільки 3 гри. При всіх інших факторах гра «Кривбасу» та «Лозуватки», впевнені, мала б статус найголовнішого матчу не тільки туру, але, й можливо, всього групового турніру. Однак несподіване лідерство «Металургу» разом зі складом «Дружби» виносить цей матч також на лідерські позиції у турі. Відповіді на питання, чи зуміє новомиколаївська команда стати першою, хто зупинить металургів, а також чи отримують кривбасівці нарешті 3 очки у протистоянні із «Лозуваткою», ми отримаємо у неділю.

Також не слід забувати про зустріч «Депора» та «Ліцею». Звісно, на думку нашого сайту, останні є беззаперечними фаворитами матчу, однак, враховуючи ставлення суддів до «Депору» у вже проведених іграх зимової першості, а також спортивну злість, останніх сподіваємось, ці фактори дасться взнаки, і гравці номінальних господарів зуміють дати бій «команді професіоналів», як влучно назвав ліцеїстів тренер Софіївського «Колосу».

У групі Саковича, нагадаємо, до наступного раунду виходить дві команди. При цьому, на сьогодні, склалась ситуація, що однакову кількість очок мають 4 команди. І саме дві із них, а саме «ІДС» та «Фортуна» мають вирішити, хто більше із них заслуговує виходу до плей-офф. «Гірник-ветеран» відпочиватиме у турі, а 4четвертий лідер групи, яким є ХФК «Пенуел», спробує закріпитись на лідерських позиціях у протистоянні із СК «Гірник-КЖРК»

В Групі Сторожука, на цих вихідних виокремлюється зустріч «Ветерану» та «Сталі», що перебувають на чолі турнірної таблиці. Цікаво, що саме зуміє професійний досвід професіоналів "Ветерану" протиставити молодому задору В. Дорофєєва, який на сьогодні є найкращим бомбардиром зимового турніру.

Також, вважаємо, вболівальникам слід звернути увагу на гру «Сухої Балки»,матчі якої за результативністю є найкращими в турнірі. У цьому турі відбудуться своєрідне «північне дербі», у якому гравці «Сухої балки» зустрінуться із представниками «КРЕСу».

Загалом на сьогодні турнірна таблиця зимового турніру виглядає наступним чином

Повний розклад 5 туру Зимового турніру

Група Новікова:
21 січня 11.00 «Дружба» - «Металург» УТБ «Гірник»
22 січня 09.00 «Лозуватка» - «Кривбас» УТБ «Гірник»
22 січня 11.00 «Ліцей» - «Депор» УТБ «Гірник»
Група Саковича: 21 січня 15.00 «ПС» - «Колос» УТБ «Гірник»
21 січня 17.00 «СК Гірник-КЖРК» - «Пенуел» УТБ «Гірник»
22 січня 17.00 «Фортуна» - «ІДС» УТБ «Гірник»

Група Сторожука:
21 січня 09.00 «Суха балка»- «КРЕС» УТБ «Гірник»
21 січня 12.00 «Сталь»- «Ветеран» УТБ «Гірник»
22 січня 13.00 «Патріот»-«Хімік-КХП» УТБ «Гірник»
22 січня 15.00 «Дніпрянка» - «Пенуел-2» УТБ «Гірник»
Все по теме:зимовий турнір
Автор/Источник: fc-kryvbas.com.ua

Комментарии

Подписывайтесь на новости
Реклама
0
Статистика
Яндекс.Метрика Индекс цитирования