22.11.2015 в 10:38
645

Емблема клубу, якою вона має бути?

Шановні друзі, ми продовжуємо робити певні кроки для повернення Кривбасу до професійного футболу, після невеликої паузи, повязаної із закінченням чемпіонату області та невеликою відпусткою гравців та членів ГО, які займались організацією та проведенням ігор Кривбасу в чемпіонаті області, ми повертаємось до роботи щодо заявки Кривбасу у професійний футбол. Вже з понеділка після перерви команда збирається на тренування, а ГО продовжує працювати над заявкою команди до другої ліги. Одне із питань, що є неголовним для заявки, але важливим для кожного вболівальника клубу є емблема. А тому, присилайте будь ласка в строк до 7 грудня свої варіанти емблеми клубу на електронну адресу kryvbasmayebuti@gmail.com та висловлюйте свої побажання на нашій сторінці у ФБ, а також сторінках ВК http://vk.com/id319789070, http://vk.com/fc_krivbass, http://vk.com/fckk1959_dp_ua, http://vk.com/ultras_1959.

З 8 по 25 грудня буде проведено голосування, в якому будуть виставлені, як старі варіанти емблем клубу , так і найкращі із запропонованих вами. Прохання до кожної емблеми наводити посилання чому і які елементи використані в емблемі і не забувати про кольори клубу. Так, на емблемі, що наведена як приклад, визначено рік в якому є перша згадка про футбол на Криворіжжі (до речі, та гра проводилась на стадіоні, в районі теперішнього парку Правди та діючого стадіону "Спартак), зображено саме шкіряний мяч як символ AMFутболу та ріг - один із символів міста.

Також ,нагадуємо, що заявка та виступ у чемпіонаті України неможливі без відповідного фінансового стану. 5000 тисяч криворіжців, які щомісячно будуть сплачувати клубу по 100 гривень, вистачить для функціонування клубу навіть за відсутності великих спонсорів. Нагадуємо, що нашим ГО з цією метою відкрито рахунок у банку "Приватбанк" № 26008053514088 та картковий рахунок у цьому ж банку 5169 3305 0748 0199 (отримувач - президент ГО Дубінський С.М.).
Все по теме:конкурс, эмблема
Автор/Источник: fc-kryvbas.com.ua

Комментарии

Подписывайтесь на новости
Реклама
0
Статистика
Яндекс.Метрика Индекс цитирования