05.04.2016 в 13:27
294

Юрій Штурко: Серце вже «екает», не можу дочекатись неділі

Доброго дня, Юра, в неділю в Запоріжжі відбудеться товариська зустріч, яку криворізькі та запорізькі фанати вже неофіційно назвали грою на честь Штурка

- Дякую, приємно, що вболівальники мене не забувають, підтримка їх завжди важлива. Як в Кривому Розі так і в Запоріжжі я відчував цю підтримку і під час виступів в командах, і на цей час.

При цьому наскільки нам відомо із розмови тренерами обох команд, Ви маєте виступити в складі обох команд?


- Так, для мене було приємною новиною факт, що вболівальники виступили із такою ініціативою, яка була підтримана тренерами обох команд, адже вони обидві займають однакове місце в моєму серці.

Що в першу чергу приходить на думку при слові «Кривбас»?

- Це моя рідна команда, в якій я виступав і в основній і в дублюючому складі. Тренерами серед дублерів в мене як раз був Миколайович (С.Мазур), який зараз і тренує криворіжців.

А які спогади про Металург?

- Запоріжжя я називаю своїм другим домом, я тут провів чотири роки, вигравали чемпіонат першої ліги, тільки позитивні емоції. Ось вчора, ще тренер не сказав нам про гру, а мені вже дзвонив кум із Запоріжжя, питається коли приїду, адже в Запоріжжі, з його слів, всі вже гудять щодо майбутньої гри.

Можеш згадати перші свої ігри за обидві команди?


- Першу гру за Металург пам’ятаю добре, - грали вдома із Титаном із Армянська і я вже на 9 хвилині забив два м’ячі, ми виграли, а потім в цьому сезоні повернули Запоріжжя до премєр-ліги. А ось за «Кривбас» перша гра не запам’яталась, проте добре згадується друга. Грали саме в Запоріжжі, я в першому таймі забив гол, але в другому ми пропустили два і програли

Тобто знов спогади ведуть в Запоріжжя?


- Виходить так… Серце вже «екает», не можу дочекатись неділі, зіграти в зустрічі двох рідних для мене команд. Хоч б і на 5 хвилин вийти на поле в матчі із такою афішою… «Металург» - «Кривбас» - це звучить інтересно.

Але, поки все ж таки це не рівень прем’єр ліги…

- Згоден, але важливим тут є факт шаленої підтримки команд з боку їх вболівальників, давні традиції. Дуже прикро, як поступили із командами колишні власники. А тепер команди відроджуються і завдяки вболівальникам в тому числі. А рівень футболістів із часом прийде . Я тренуюсь наразі із молодими криворіжцями і можу сказати одне – не хочу нікого із них відокремлювати, але в порівнянні з осіннім чемпіонатом області вони виросли на голову. На турнірі на честь президента Інгульця, хоч наша команда і поступилась командам другої ліги, але молодь , яка є основою колективу, виглядала на голову сильніше ніж восени в турнірах на чемпіонат області. Ці 18-19 річні хлопці наше майбутнє… їм і карти в руки, хлопці достойні, не треба від них зараз вимагати тільки результат, а ось дати час і хай кожен із них показує, на що спроможній.

А як твої власні враження від виступу, як стан здоров’я?

- Фізичний стан, звісно ще не той, адже не проходив збори, але головне, що голова не турбує. Лікарі в принципі дозволяють грати, сказали як мінімум можна спробувати. Ось і пробую. На турнірі в Петрово за Кривбас зіграв дві зустрічі. В першій тайм відіграв, в другій весь матч. В неділю, сподіваюсь пограти побільше за обидві команди, але як поведе себе організм, від цього буде все залежати.

На цих іграх ти виступав у шоломі, який в ЗМІ вже прозвали «шоломом Чеха». Які враження від гри у ньому?


- Мені у ньому спокійно. А шолом дійсно перейшов від Петера Чеха. Я не знав де дістати такий шолом, І ось доктор «Шахтаря» зв’язався із службою Челсі, які надали цей шолом мені.

Дякуємо за інтерв’ю, бажаємо повністю повернутись до великого футболу, і щоб, після «шолому Чеха» більше не доводилось звертатись до лікарів.


- Дякую, до зустрічі в Запоріжжі.
Автор/Источник: ГО "Кривбас має бути"

Комментарии

Подписывайтесь на новости
Реклама
0
Статистика
Яндекс.Метрика Индекс цитирования