13.07.2016 в 13:28
535

ГО «Кривбас має бути» обрало нову голову об'єднання

В понеділок, 11 липня 2016 року, відбулись загальні збори членів товариства. Керівництво об'єднання позначило ряд важливих питань, що нині стоять перед клубом. Зокрема, підбиття підсумків першої половини сезону, плани на другу частник чемпіонату, створення нової електронної петиції (де основним питанням має стати функціонування школи "Кривбас-84").

По закінченні першого кола гравці пішли на відпочинок до кінця липня, а громадське обєднання «Кривбас має бути» продовжує працювати над створенням фундаменту для повернення команди до професійного футболу.

На порядку денному стояло обрання нового голови. Новим головою обрано Гарманюка Альберта Олександровича, колишнього вихованця школи "Кривбас-84" та гравця нашого клубу,Коротка біографія

Альберт Гарманюк народився 16 квітня 1972 року (44 роки). Він - вихованець криворізького футболу, закінчив школу СДЮШОР "Кривбас-84" в складі першого випуску цієї школи. Саме хлопці цього року народження двічі ставали срібними призерами чемпіонату України серед одноліток.

Після чого почав виступи у професійному футболі саме у складі криворізької команди. Гарманюк грав на позиції захисника. На рахунку Альберта Олександровича 11 матчів у складі "Кривбасу" впродовж 1990 року. Голів він не забивав. В подальшому виступав за футбольні команди Західної України та закінчив кар'єру в ужгородському "Закарпатті", після чого перейшов до бізнесу та переїхав до Одеси.

Наразі Альберт Олександрович керує криворізькою філією торгового дому Одеського кабельного заводу. Він поділяє стратегію розвитку футбольного «Кривбасу» у створенні піраміди, основою якої має бути масовий футбол у місті, діяльність ДЮСШ «Кривбас-84». На вершині цієї схеми стоятиме професійний клуб, в якому основу складатимуть місцеві вихованці як ДЮСШ «Кривбас», так й інших місцевих команд.

Більш детально про річні підсумки діяльності ГО, плани розвитку та футбольні новини команди на цьому тижні розкажуть в інтерв’ю нашому сайту головний тренер Сергій Мазур та новопризначений голова організації Альберт Гарманюк.
Автор/Источник: Прес-служба ФК «Кривбас»

Комментарии

Подписывайтесь на новости
Реклама
0
Статистика
Яндекс.Метрика Индекс цитирования